Priorytetem dla notariusz w Poznaniu Doroty Besler – Woźniak jest szeroko rozumiane dobro Klienta, a zatem:

– kładę nacisk na Państwa szybką, sprawną obsługę merytoryczną,

– zapewniam warunki lokalowe odpowiednie dla powagi notariatu,

– staram się, aby czynności umawiane były w możliwie jak najszybszym, dogodnym dla Państwa terminie,

– przed dokonaniem czynności, w jej trakcie oraz po jej zakończeniu udzielam wszelkich niezbędnych wyjaśnień i pouczeń, związanych z dokonywaną czynnością, w tym dotyczących pobieranych podatków i opłat sądowych,

– akceptuję płatność kartą płatniczą taksy notarialnej (należności o charakterze publicznym – podatki i opłaty sadowe z zasady płatne są gotówką bądź przelewem na konto kancelarii przed dokonaniem czynności, przy czym można indywidualnie omówić możliwość płatności ww. należności za pomocą karty płatniczej),

– kancelaria jest miejscem dla Państwa przyjaznym, dokładam wszelkich starań, aby Państwa obsługa odbywała się w miłej atmosferze, dbając przy tym o pełen profesjonalizm świadczonych usług,

– mam wydzielony kącik dla Państwa pociech, gdzie Dzieci mogą się chwilę pobawić, podczas gdy Opiekunowie mają możliwość skupienia się na dokonywanej czynności.

LOKALIZACJA – NOTARIUSZ W POZNANIU

Kancelaria mieści się w samym sercu Poznania, w bardzo prestiżowej lokalizacji – przy ulicy Paderewskiego 3/5, w narożnikowej kamienicy przy zbiegu ulic Paderewskiego i Sierocej. W pobliżu budynku znajdują się tak rozpoznawalne miejsca jak Stary Rynek, Antykwariat czy Hotel Bazar.

Lokal kancelarii, oznaczony numerem 2, mieści się na I piętrze i jest odpowiednio oznakowany.

Kancelaria jest czynna w poniedziałki w godzinach: 10-18 oraz od wtorku do piątku w godzinach: 9-16. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość ustalenia innego, dogodnego dla Państwa terminu spotkania z notariuszem. Czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

W celu umówienia terminu spotkania najlepiej wcześniej skontaktować się telefonicznie pod numerami: 61 816 08 40 względnie 512 815 501; mailowo, kierując zapytanie na adres e-mail: besler-wozniak.notariusz@wp.pl; bądź będąc w pobliżu można osobiście podejść do kancelarii w podanych wyżej godzinach urzędowania. Podczas wstępnej rozmowy zostaną Państwo poinformowani o dokumentach, jakie należy przygotować do sporządzenia danego rodzaju czynności, orientacyjnych kosztach, jakie wiążą się z tą czynnością oraz o dostępności terminu spotkania, podczas którego zostanie dokonana czynność. Po przeprowadzonej rozmowie może się okazać, że jesteśmy w stanie przygotować treść dokumentu „od ręki” i zostaną Państwo natychmiast obsłużeni, gdy pozwala na to terminarz spotkań z innymi Klientami, a przygotowanie dokumentu, obejmującego daną czynność nie wymaga dużego nakładu czasu pracy.

Dojazd do kancelarii notarialnej:

Kancelaria usytuowana jest w samym centrum Poznania, można skorzystać z dojazdu komunikacją publiczną bądź dojechać samochodem.

Najbliższe przystanki tramwajowe znajdują się przy ulicach: Karola Marcinkowskiego (kursują tramwaje linii 2, 5, 9, 13 i 27), Podgórnej – przystanki koło CH Kupiec Poznański (kursują tramwaje linii 5, 13 i 16), Strzeleckiej – przystanki koło CH Kupiec Poznański (kursują tramwaje linii 2, 9 i 27).

Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się przy ulicach: Plac Bernardyński (kursują autobusy linii 74, 76, 90, 100, 603) oraz  Małe Garbary (kursują autobusy linii 51, 60, 63, 74, 90, 233 i 248).

Poniżej widnieje link do mapy komunikacji publicznej Poznania, obejmujący m.in. wyszukiwarkę połączeń:

http://www.mpk.poznan.pl/mapy

W przypadku dojazdu samochodem należy pamiętać, że w centrum Poznania obowiązuje strefa płatnego parkowania – bliższe informacje dostępne na stronie:

http://www.zdm.poznan.pl/parking_zone.php

W pobliżu Kancelarii znajduje się kilka dużych, płatnych parkingów – m.in. w Galerii MM, na Placu Wolności – parking podziemny oraz w CH Kupiec Poznański, poniżej linki, gdzie można znaleźć szczegółowsze informacje na temat parkingów i cenników:

http://galeriamm.poznan.pl/lokalizacja/samochodem-2/

http://safeparking.pl/parking_plac_wolnosci/

http://kupiecpoznanski.pl/parking.html